Ar planšetiniai kompiuteriai yra tavo pagalbininkai?

plansetiniai kompiuteriaiPlanšetiniai kompiuteriai yra puikus pasirinkimas tiems, kas renkasi technologiją tarp išmaniojo telefono ir nešiojamo kompiuterio. Planšetiniu kompiuteriu lengva naudotis, jo gali prireikti, kai naudositės komunikacinėmis programomis, planuosite dienos darbus, naršysite internete, skaitysite elektronines knygas, taip pat žiūrėsite nuotraukas bei vaizdo medžiagą. Planšetiniai kompiuteriai tampa neatsiejamais gyvenimo palydovais, draugais, pagalbininkais. Kokiais kriterijais vadovaujantis pasirinkti planšetinį kompiuterį? O pasirinkimas mūsų specializuotose ir internetinėse elektronikos parduotuvėse tikrai didelis- yra daugiau kaip šimtas modelių planšetinių kompiuterių.

            Planšetiniai kompiuteriai– jų kokybė priklauso nuo ekrano. Norėdami išsirinkti planšetinius kompiuterius , ko gero, svarbiausiu parametru laikome ekrano dydį. Mini ar kompaktiški planšetinių kompiuterių matricos išmatavimai skirti filmams peržiūrėti bei knygoms skaityti. Planšetiniai kompiuteriai su didesniu ekranu labiau skirti kasdieniniam interneto naudojimui ir darbui su elektroniniu paštu. Operacinė sistema apibūdina planšetinių kompiuterių patogumą, šie įrenginiai turi populiariausias operacines sistemas: ,,android“ ir ,,Microsoft Windows“.

Planšetiniai kompiuteriai turi atmintį,- norint išsaugoti didesnės apimties bylas rinkitės su didesne įmontuota atmintimi. Kai kurių modelių atmintį galima praplėsti MicroSD ir SD atminties kortelių pagalba, ši galimybė turės svarbios įtakos renkantis planšetinius kompiuterius su mažesne įmontuota atmintimi. Visi planšetiniai kompiuteriai turi procesorius. Siūlomi kaip vieno branduolio, taip ir dviejų branduolių procesoriai. Be to kai kurie planšetiniai kompiuteriai turi procesorius su keturiais branduoliais, kas leidžia mėgautis greitu įrenginio darbu, atidarius kelias programas vienu metu. Galima klausytis muzikos, siųstis nuotraukas bei naudotis internetu.

Visi planšetiniai kompiuteriai turi baterijas, todėl kiekvieno planšetinio kompiuterio modelis turi išsamų aprašymą, kuriame nurodytas baterijos veikimo laikas. Baterijos veikimo laikas kiekvienam modeliui yra skirtingas. Reikia paminėti, kad planšetinio kompiuterio baterijos veikimo laikui gali įtakoti dažnas įvairių programų naudojimas, bevielio Wi-Fi tinklo prijungimas, vaizdo medžiagos peržiūra bei kiti faktoriai. Planšetiniai kompiuteriai ir internetas yra neatsiejamas dalykas. Renkantis planšetinį kompiuterį reikia atkreipti dėmesį į duomenų perdavimo galimybes: bevielis internetas bet kuriame Lietuvos kampelyje ir internetas arba 3G mobilus internetas, kurio darbą aprūpina SIM kortelė. Dar naudojamas 4G internetas, kurio dėka galima greitai atsiųsti įvairias bylas, HD kokybės vaizdo medžiagą. Šis ryšys daug stabilesnis lyginant su 3 G internetu. Planšetiniai kompiuteriai turi kameras, jos gali būti montuojamos priekyje arba gale. Kameros planšetiniuose kompiuteriuose palaiko vaizdo pokalbio funkciją. Fotografavimas planšetiniais kompiuteriais patogus ir greitas, kai kurie modeliai turi galimybę itin greitai apdoroti nuotraukas.

Manau, kad visi, turintys ir besinaudojantys planšetiniais kompiuteriais pritars mano minčiai. Kad planšetiniai kompiuteriai yra mūsų draugai, pagalbininkai, gyvenimo palydovai, neatsiejama mūsų turiningo gyvenimo dalis. Tad jeigu tu dar jo neturi, tai skubėk į parduotuvę ir įsigyk, nes planšetiniai kompiuteriai laukia tavęs.